Ілюстрований українсько-англійський словник автомобільних термінів: для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 274 Автомобільний транспорт усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

28с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

629.33=161.2=111(038)

Бібліографічна картка: 

Тригуб О.А. Ілюстрований українсько-англійський словник автомобільних термінів [Електронне видання] : для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 274 Автомобільний транспорт усіх форм навчання / О. А. Тригуб ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ ; 2019. – 28 с.

Анотація: 

У довідковому виданні представлено переклад з української на англійську мову основних автомобільних термінів, що стосуються конструкції автомобіля та його вузлів, інструментів та обладнання для обслуговування і ремонту автомобіля, а також деталей для кріплення. Всі наведені терміни доповнені ілюстраціями та транскрипцією. Для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт»

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3220
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.