Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Додрукарське опрацювання інформації» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

93с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

655.2(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Додрукарське опрацювання інформації» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: О.В. Манзюра, Р.Б. Капітан : М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технолог. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2018 - 93 с.

Анотація: 

Головне завдання лабораторних робіт – формування системного підходу до додрукарської підготовки та навичок роботи в середовищі сучасних програмних засобів Adobe, також розглядаються питання створення комп'ютерного дизайну. Методичні рекомендації містять практичні завдання, приклади та довідкові матеріали, а також добірку зображень, які можуть бути використані при самостійному освоєнні графічних пакетів. Наведені матеріали будуть корисні як студентам поліграфічної спеціальності, так і фахівцям, які бажають освоїти нові комп'ютерні технології. Рекомендовано для спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія»

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3341
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.