Страхування: підручникРедактор: 

Кількість сторінок: 

1019с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-346-449-7

УДК: 

368(075.8)

Бібліографічна картка: 

Страхування [Електронний ресурс] : підручник / В.Д. Базилевич та ін. ; за ред. В.Д. Базилевича. – К.: Знання, 2008. – 1019 с. – http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4079

Анотація: 

Це один із перших в Україні фундаментальних підручників зі страхування. Його автори - викладачі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та провідні фахівці-практики страхової справи в Україні. Найважливіші переваги підручника - оригінальна структура, високий науковий рівень подання матеріалу, сучасний математичний апарат, широка джерельна база. Ґрунтовно розкриваються сутність категорій і понять страхування, його структура, проблеми становлення та функціонування страхового ринку, механізми збалансованості попиту та пропозиції страхових продуктів, роль держави та міжнародних страхових організацій у страховому бізнесі та ін. Значна увага приділяється економіко-математичним моделям індивідуальних позовів, індивідуального та колективного ризиків, тривалості життя, банкрутства тощо. Підручник дає змогу самостійно розібратися у складних процесах страхування, зрозуміти різноманітні аспекти функціонування ринкової економіки. За змістом підручник відповідає програмі нормативної навчальної дисципліни "Страхування".

Кафедра: 

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4079

Авторські права: 

http://posek.km.ua/
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.