Територіальний розвиток і регіональна політика в Україні: виклики та пріоритети України: наукова доповідьРедактор: 

Кількість сторінок: 

158с.

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-02-4252-4

УДК: 

330.3:332.02(477)

Бібліографічна картка: 

Територіальний розвиток і регіональна політика в Україні: виклики та пріоритети України [Елекьронний ресурс] : наукова доповідь / наук. редактор В. С. Кравців ; ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України». – Львів, 2018. – 157 с. – режим доступу: http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4080

Анотація: 

Розглянуто тенденції соціально-економічного розвитку регіонів України, які формуються під впливом реалізації сучасних реформ, що дозволило виявити потенційні ризики та перспективи переходу України до моделі сталого ендогенного зростання. Наголошено на ролі міст, як центрів генерування імпульсів економічної активності у забезпеченні ендогенного розвитку регіонів, та окреслено детермінанти розвитку сільської економіки в сучасних умовах. Встановлено пріоритети та проаналізовано механізми забезпечення сталого ендогенного зростання національного, регіонального та локального характеру. Зокрема, здійснено оцінку впливу реформи адміністративно-територіального устрою та фінансової децентралізації на соціально-економічний розвиток регіонів України. Особливу вагу приділено питанню ефективності функціонування механізмів регулювання раціонального природокористування на місцевому рівні та управління земельними ресурсами в умовах децентралізації влади. Для керівників органів державної та регіональної влади, органів місцевого самоврядування, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів. 

Кафедра: 

Ступінь підготовки: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4080

Авторські права: 

ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України»
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.