«Gun» by Paul LanganКількість сторінок: 

71с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

811.111 (07)

Бібліографічна картка: 

«Gun» by Paul Langan [Електронний ресурс]: тексти, завдання та тести для домашнього читання з практики англійської мови для студентів напряму «Філологія» / уклад. Т. І. Бондар, Ю. В. Джолос; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2008. – 71 с. - Текст на англ.

Анотація: 

Дане видання укладене з урахуванням вимог кредитно-модульної системи для студентів І курсу денної форми навчання лінгвістичного факультету ЧДТУ. В основу курсу покладено роман сучасного американського письменника Пола Лангана (Paul Langan) під назвою “Gun” («Пістолет»). Курс включає 10 практичних занять, кожне з яких складається з матеріалу для читання та комплексу завдань. Кожне завдання включає лексику для опрацювання, фразеологічні вирази, питання для обговорення та завдання для самостійної роботи студентів. Рівень засвоєння матеріалу перевіряється за допомогою тестів. Для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” лінгвістичних спеціальностей.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/146

ББК: 

81.2 Англ.

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.