Практикум з дисципліни "Прилади для вимірювання фізіологічних параметрів" для студентів напряму підготовки 6.051003 "Приладобудування" спеціалізації "Медичні прилади і системи" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

35с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

615.47(076)

Бібліографічна картка: 

Практикум з дисципліни "Прилади для вимірювання фізіологічних параметрів" для студентів напряму підготовки 6.051003 "Приладобудування" спеціалізації "Медичні прилади і системи" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : К. В. Базіло, Ю. Ю. Бондаренко , Л. Г. Куницька та ін. ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2015. – 35 с.

Анотація: 

На практичних заняттях з дисципліни „ Прилади для вимірювання фізіологічних параметрів ” розглядаються питання розрахунку фізіологічних параметрів, вплив електричного струму на організм та заходи електробезпеки, питання надійності медичної апаратури та розрахунку чутливих елементів вимірювальних медичних приладів, електромагнітні коливання та хвилі, радіоактивне випромінювання та його дія на біологічні об’єкти, рентгенівське випромінювання та його застосування, розрахунок кіл за законами Кірхгофа, огляд компонентів схем медичних приладів.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1850
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.