Вступ до математичного аналізу: практикум з дисциплін «Вища математика» та «Математичний аналіз» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра з технічних спеціальностей усіх форм навчанняКількість сторінок: 

97с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

517(076)

Бібліографічна картка: 

Вступ до математичного аналізу [Електронний ресурс] : практикум з дисциплін «Вища математика» та «Математичний аналіз» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра з технічних спеціальностей усіх форм навчання / упоряд. : А. І. Щерба, А. М. Нестеренко, В. О. Щерба ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 97 с.

Анотація: 

Видання містить основні теоретичні положення і питання для контролю знань з теми «Вступ до математичного аналізу» з дисциплін «Вища математика» та «Математичний аналіз», а також набори задач для організації самостійної роботи студентів, до яких наведено приклади розв’язування типових задач. Для студентів інженерно-технічних спеціальностей

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2287
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.