Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Ділова іноземна мова» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Міжнародна економіка» денної форми навчанняКількість сторінок: 

70с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

УДК: 

811.111’27(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Ділова іноземна мова» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Міжнародна економіка» денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: С. М. Коваль, Н. В. Махиня, Л. М. Усик ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 70 с. - текст укр., англ.

Анотація: 

Пропонований збірник містить спеціально розроблені завдання для студентів спеціальності «Міжнародна економіка». За структурою видання складається з текстів професійної тематики і лексичних завдань до них, що базуються на матеріалі текстів. Для студентів спеціальності 051 «Економіка» спеціалізації «Міжнародна економіка» заочної форми навчання.

Кафедра: 

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2534
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.