Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Фінансове забезпечення реалізації соціальних ініціатив» для здобувачів ОС магістра спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ОП «Фінанси і кредит» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

26с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

336.5(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Фінансове забезпечення реалізації соціальних ініціатив» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. О. Ю. Березіна ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 26 с.

Анотація: 

До складу методичних рекомендацій входять такі матеріали: загальні положення, тематика та завдання до практичних занять з дисципліни «Фінансове забезпечення реалізації соціальних ініціатив», критерії оцінювання навчальних досягнень студентів та рекомендована література

Кафедра: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2730
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.