Практикум з дисципліни «Безпека життєдіяльності та цивільний захист» для здобувачів освітнього рівня «бакалавр» зі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій усіх форм навчанняКількість сторінок: 

69с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

614.8(076)

Бібліографічна картка: 

Практикум з дисципліни «Безпека життєдіяльності та цивільний захист» для здобувачів освітнього рівня «бакалавр» зі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: Т. М. Портянко, С. В. Ротте, О. С. Кожем’якін, В. Л. Цікановський ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2019. – 69 с.

Анотація: 

Видання розроблено для здобувачів освітнього бакалавр зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з метою організації навчально-пізнавальної діяльності у процесі підготовки до практичних занять з дисципліни "Безпека життєдіяльності та цивільний захист". Видання містить систему завдань, що передбачають побудову моделі поведінки людини в небезпечних ситуаціях природного, техногенного та соціально-політичного походження. Це орієнтує студентів на пошукову дослідницьку роботу як на практичних заняттях, так і під час самопідготовки

Факультет: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2779
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.