Методичні рекомендації до виконання контрольних робіт з дисципліни «Перехідні процеси в системах електропостачання» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

34с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.3(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання контрольних робіт з дисципліни «Перехідні процеси в системах електропостачання» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання / упоряд. : І. В. Яценко, О. В. Самойлик, К. М. Ключка, Т. М. Семенова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 34 с.

Анотація: 

Видання містить теоретичні відомості, вказівки до виконання, завдання та приклад розв‘язку до контрольнї роботи з дисципліни “Перехідні процеси в системах електропостачання” і літературу. Для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2956
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.