Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Мікроенергетичні системи» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

30с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.311.245:620.9](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Мікроенергетичні системи» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання / уклад. : О. О. Ситник, О. В. Самойлик, І. В. Яценко, Г. В. Курбака ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 30 с.

Анотація: 

Подані методичні рекомендації дозволяють закріпити теоретичні знання, а також практичні навички до самостійного виконання розрахунків вітроенергетичних характеристик, що використовується при проектуванні і експлуатації мікроенергетичних систем на базі вітроелектростанцій. Для студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2975
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.