Автоматизація виробничих процесів. Дифузійні процеси (обладнання для сушіння): навчально-методичний посібник до практичних робіт для здобувачів ОС «бакалавр» галузей знань 15 «Автоматизація та приладобудування» та 18 «Виробництво та технології»Кількість сторінок: 

179с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

664.02-933.6(075.8)

Бібліографічна картка: 

Автоматизація виробничих процесів. Дифузійні процеси (обладнання для сушіння) [Електронний ресурс] : навчально-методичний посібник до практичних робіт для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» галузей знань 15 «Автоматизація та приладобудування» та 18 «Виробництво та технології» усіх форм навчання / упоряд. : В. В. Тичков, В. Я. Гальченко, Р. В. Трембовецька, З. В. Бондарчук ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 179 с.

Анотація: 

В основу авторської навчально-методичної розробки покладено досвід викладання дисциплін у Черкаському державному технологічному університеті. Відмінною особливістю пропонованого видання є лаконічність в підході до розрахунків та проектування обладнання для сушіння з урахуванням варіантів дифузійних та масообмінних процесів

Напрям підготовки: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3018
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.