Теорія ймовірностей. Випадкові події : практикум з дисциплін «Теорія ймовірностей та математична статистика» та «Випадкові процеси» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» з технічних спеціальностей усіх форм навчання. Частина І .Кількість сторінок: 

78с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

519.21(076)

Бібліографічна картка: 

Теорія ймовірностей. Випадкові події [Електронний ресурс] : практикум з дисциплін «Теорія ймовірностей та математична статистика» та «Випадкові процеси» : для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» з технічних спеціальностей усіх форм навчання. Частина І. / упоряд. : А. І. Щерба, А. М. Нестеренко, В. О. Щерба ; М-во освіти і науки України. – Вид. 2-ге.– Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 78 с.

Анотація: 

Видання містить основні теоретичні положення і питання для контролю знань з теми «Теорія ймовірностей. Випадкові події» з дисциплін «Теорія ймовірностей та математична статистика» та «Випадкові процеси», а також набори задач для організації самостійної роботи студентів, до яких наведено приклади розв’язування типових задач. Для студентів технічних спеціальностей

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3051
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.