Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Інформаційна безпека в Internet» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 125 Кібербезпека спеціалізації Безпека інформаційних і комунікаційних системКількість сторінок: 

37с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.056(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Інформаційна безпека в Internet» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 125 Кібербезпека спеціалізації Безпека інформаційних і комунікаційних систем [Електронний ресурс] / упоряд.: В. І. Кунченко-Харченко, О. М. Панаско ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 36 с.

Анотація: 

Видання містить теоретичний матеріал та завдання до лабораторних робіт з дисципліни «Інформаційна безпека в Internet». Наведено рисунки, таблиці, варіанти індивідуальних завдань та необхідні пояснення щодо виконання робіт студентами. Подано порядок виконання та оформлення робіт, зразки та джерела інформації. Для здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальності 125 – Кібербезпека спеціалізації «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3098
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.