Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Інформаційно-обчислювальні комплекси і системи в СЕП» для здобувачів освітнього ступеня магістр спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

13с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.311(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Інформаційно-обчислювальні комплекси і системи в СЕП» для здобувачів освітнього ступеня магістр спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання [Електронний ресурс] / [упоряд.: О. О. Ситник, С. Ю. Протасов, І. Б. Семко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 13 с.

Анотація: 

Видання містить теоретичні питання, завдання до практичних робіт (контрольної роботи для студентів заочної форми навчання) з дисципліни «Інформаційно-обчислювальні комплекси і системи в СЕП», подано вимоги щодо їх виконання, перелік рекомендованої літератури. Для студентів спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3133
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.