Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Теорія нелінійної статистичної радіотехніки» для здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

45с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.391(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Теорія нелінійної статистичної радіотехніки» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» усіх форм навчання / упоряд. В. В. Палагін ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – с. 45.

Анотація: 

Видання містить рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Теорія нелінійної статистичної радіотехніки», наведено теоретичні відомості з теорії перевірки статистичних гіпотез, застосуванні моментних критеріїв якості для побудови поліноміальних розв’язувальних правил та проведення їх аналізу, порядок виконання та вимоги до оформлення лабораторних робіт. Наведено перелік рекомендованої літератури та контрольних питань, які допоможуть студентам в підготовці до захисту робіт

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3219
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.