Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «SEO-копірайтинг» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 126 Інформаційні системи та технології (спеціалізація «Web-технології, Web-дизайн») усіх форм навчанняКількість сторінок: 

30с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.91(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «SEO-копірайтинг» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 126 Інформаційні системи та технології (спеціалізація «Web-технології, Web-дизайн») усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. Я. В. Тарасенко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 30 с.

Анотація: 

Методичні рекомендації містять основні теоретичні відомості, практичні завдання до проведення лабораторних робіт та методичні вказівки для виконання цих завдань з дисципліни «SEO-копірайтинг» з використанням сучасних технологій та програмного забезпечення. Особлива увага приділяється формуванню навичок створення грамотно оформленого текстового контенту для зацікавлення користувачів, який викликає довіру до себе та, водночас, підготовлений для просування в пошукових системах, завдяки наявності ключових слів та словосполучень у правильних формах входжень з урахуванням вимог до їх щільності та розташування. Для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 126 Інформаційні системи та технології (освітньої програми «Web-технології, Web-дизайн») усіх форм навчання

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3225
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.