Проектування та метрологічне забезпечення оптичних та оптикоелектронних приладів: практикум для здобувачів освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» зі спеціальності 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

235с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

681.7(076)

Бібліографічна картка: 

Проектування та метрологічне забезпечення оптичних та оптикоелектронних приладів [Електронний ресурс] : практикум для здобувачів освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» зі спеціальності 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка усіх форм навчання / упоряд.: Р. В. Трембовецька, В. Я. Гальченко, В. В. Тичков, М. О. Бондаренко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2020. – 235 с.

Анотація: 

Видання поглиблює знання здобувачів освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» з проектування та метрологічного забезпечення оптичних та оптико-електронних приладів. Запропоновано послідовність та приклади розв’язку практичних завдань з використанням пакету прикладних програм MathCAD.

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3238
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.