Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Будівельна техніка (спецкурс)» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності: 192 «Будівництво та цивільна інженерія» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

51с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

69.04(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Будівельна техніка (спецкурс)» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності: 192 «Будівництво та цивільна інженерія» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. М.В. Соломаха : М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технолог. унт. – Черкаси: ЧДТУ, 2018 – 51 с.

Анотація: 

У методичних рекомендаціях до самостійної роботи показано порядок обчислення основних параметрів машин для ущільнення будівельних матеріалів та дано рекомендації щодо вибору обладнання й розрахунку засобів гідромеханізації та пневмотранспортування будівельних матеріалів. Методичні вказівки містять теоретичні завдання (реферат), практичні завдання для самостійної роботи, приклади та довідкові матеріали. Рекомендовано для спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3337
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.