Конспект лекцій з дисципліни «Кристалографія» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 132 Матеріалознавство денної форми навчанняКількість сторінок: 

98с.

Видавець: 

Місце видання: 

Мова: 

УДК: 

548(075.8)

Бібліографічна картка: 

Конспект лекцій з дисципліни «Кристалографія» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 132 Матеріалознавство денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. : С.О. Колінько., Т.І. Бутенко, Ващенко В.А. ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2020. – 98 с. – режим доступу: http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3510

Анотація: 

Містить основні поняття і закони класичної кристалографії ідеальних кристалів. Розглянуто структуру та кристалографічні параметри кристалів, закони геометричної кристалографії, опис взаємного розташування атомів у кристалі, перетворення в кристалічних структурах, дефекти в кристалах, методи дослідження структури кристалів, методи вирощування кристалів, зв’язок між структурою кристалу та його механічними, електричними і оптичними властивостями. Призначений для студентів спеціальності 132 «Матеріалознавство»

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3510
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.