Біофізика і біомеханікаКількість сторінок: 

344с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-622-459-3

УДК: 

577.35 (075.8)

Бібліографічна картка: 

Біофізика і біомеханіка [Електронний ресурс] : підручник для студ. внз / В. С .Антонюк, М. О. Бондаренко, В. А. Ващенко та ін. - К.: Політехніка, 2012. - 344 с. : іл. - Бібліогр. : с. 340-344. - ISBN 978-966-622-459-3

Анотація: 

Підручник містить систематизовані матеріали з основ біофізики, гемодинаміки, біореології та біомеханіки. В підручнику викладається фізична сутність організації та функціонування фізичних об'єктівта систем на клітковому, тканинному та судинному рівнях; приводяться основні відомості промеханічні та термодинамічні процеси, які відбуваються в біологічних об'єктах та системах; вивчається фізична будова білків, нуклеїнових кислот, та біологічних мембран; розкривається природа йонного обміну, біоелектрогенезу, біомеханіки м'язового скорочення, дихальної системи та системи кровообігу; особливостей функціонування нервової та зорової системи людини. Особливу увагу приділено методам моделювання біологічних процесів4; розглянуті проблеми взаємодії біосфери та фізичних полів навколишнього світу; обговорюються питання власних випромінювань організму людини.
Для студентів, магістрів та аспірантів спеціальності "Медичні прилади та системи" вищих технічних закладів освіти України, підручник може бути користним викладачам вищих навчальних закладів, науковим співробітникам та фахівцям, що спеціалізуються в області медичногоприладобудування.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/585

ББК: 

28.071 я73
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.