Експлуатація та обслуговування медичних систем життєзабезпечення: посібник для самостійної роботи студентів спеціальності 7(8).051003.07 «Медичні прилади і системи» всіх форм навчанняКількість сторінок: 

94с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Експлуатація та обслуговування медичних систем життєзабезпечення [Електронний ресурс] : посібник для самостійної роботи студентів спеціальності 7(8).051003.07 «Медичні прилади і системи» всіх форм навчання / уклад.: В. М. Шарапов, Ж. В. Сотула, В. В. Туз та ін.; М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2012. – 94 с.

Анотація: 

Тематика лекцій з дисципліни охоплює базові поняття дисципліни, і дозволяє студентам отримати знання з таких основних розділів: серцеві електростимулятори, механічні протези серцево-судинної системи, апарати штучного дихання, інкубатори для новонароджених, апарати для введення ліків, хірургічні інструменти, лазерна терапія, електробезпека при використанні медичного обладнання систем життєзабезпечення.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/854
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.