Кількість сторінок:

УДК:

811.111(07)

Бібліографічна картка:

Хвороби та їх лікування (Illnesses and their treatment) : навчально-методичний посібник для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 035 "Філологія" (6.020303) [Електронний ресурс] / уклад. : А. В. Совєтна, О. В. Лісун ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 98 с.

Анотація:

Методичний посібник орієнтований на розвиток і вдосконалення навичок англійського усного мовлення. Матеріал посібника сприятиме оволодінню студентами навичками та вмінням читання, мовлення та письма за темою "Illnesses and their treatment" (Хвороби та їх лікування) Для абітурієнтів, студентів та викладачів філологічних факультетів у вищих навчальних закладах і може використовуватися як для самостійної роботи, так і для роботи під керівництвом викладача.

Спеціальність:

Ступінь підготовки:

Тип документу:

Каталог:

Ідентифікатор URL:

• Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.