Конкурентопроможність підприємства: оцінка та напрями підвищення: монографіяРедактор: 

Кількість сторінок: 

470с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-2361-76

УДК: 

334.716:339.137.2

Бібліографічна картка: 

Конкурентоспроможність підприємства: оцінка рівня та напрями підвищення [Електронний ресурс] : монографія / за заг. ред. д.е.н., проф. О.Г. Янковий. — Одеса : Атлант, 2013. — 470 с.

Анотація: 

В монографії представлені наукові результати та напрацювання членів кафедри економіки підприємства Одеського національного економічного університету, отримані в процесі виконання п’ятирічної комплексної науково-дослідної роботи за темою «Чинники та шляхи посилення конкурентоздатності і підвищення ефективності роботи підприємств в галузях народного господарства України». В книзі розглянуто теоретичні та практичні питання сутності поняття конкурентоспроможності продукції і промислових підприємств, методи оцінювання іі рівня, фактори та резерви підвищення конкурентоздатності в сучасних умовах вітчизняної економіки.

Рекомендується для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів та науковців, що досліджують проблеми росту конкурентоспроможності господарських систем.

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3744
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.