Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни "Маркетингові дослідження в енергетиці" для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" усіх форм навчанняКількість сторінок: 

17с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

339.13:621.31(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни "Маркетингові дослідження в енергетиці" для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" усіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : І. Б. Семко, В. Ф. Ткаченко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 17 с.

Анотація: 

Викладено навчальні (навчально-методичного характеру) матеріали, наведено завдання з дисципліни "Маркетингові дослідження в енергетиці", подано вимоги щодо їх виконання, перелік рекомендованої літератури. Для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханікаусіх форм навчання.

 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1996
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.