Практикум з дисципліни «Охорона праці в галузі» для здобувачів освітнього рівня бакалавр зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

66с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

331.45(076)

Бібліографічна картка: 

Практикум з дисципліни «Охорона праці в галузі» для здобувачів освітнього рівня бакалавр зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: Т. М. Портянко, С. В. Ротте, О. С. Кожем’якін, В. Л. Цікановський ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2019. – 66 с.

Анотація: 

Видання містить теоретичні та методичні рекомендації до проведення, виконання та оформлення практичних робіт з дисципліни «Охорона праці в галузі». Наведені необхідні відомості з нормативно-технічної літератури, послідовно розглядаються основні методи розрахунків стосовно окремих видів робіт. У всіх практичних роботах є необхідні поясненнями з табличними даними. Викладено основні поняття та визначення, що стосуються вказаної галузі. Для здобувачів освітнього рівня бакалавр зі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій

Факультет: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2780
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.