Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Теорія автоматичного управління» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології денної форми навчанняКількість сторінок: 

50с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

681.511(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Теорія автоматичного управління» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерноінтегровані технології денної форми навчання [Електронний ресурс] / уклад.: Я. В. Корпань, О. В. Нечипоренко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 50 с.

Анотація: 

Наведено завдання та порядок виконання лабораторних роботі з дисципліни «Теорія автоматичного управління», представлені зразки виконання та вимоги що до їх оформлення. Для здобувачів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерноінтегровані технології» денної форми навчання

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3137
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.