Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни «Системи електропостачання об’єктів» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

57с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.3(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни «Системи електропостачання об’єктів» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упорядн.: О.В. Самойлик, В.Ф. Ткаченко, Г.В. Курбака ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2020. – 57 с.

Анотація: 

Подані методичні вказівки призначені для забезпечення системного підходу до всіх етапів курсового проектування з дисципліни «Системи електропостачання об’єктів» та орієнтують студентів на використання сучасних методів, що базуються на діючих загальнодержавних нормативних стандартах. Для здобувачів вищої освіти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3495
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.