Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Системи електропостачання об’єктів» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

51с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.311(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Системи електропостачання об’єктів» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: О.В. Самойлик, І.В. Яценко, І.Б. Семко, В.Ф. Ткаченко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2022. – 51 с. – режим доступу: http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4669

Анотація: 

Подані методичні рекомендації містять практичні прийоми, способи та методи вирішення задач з дисципліни «Системи електропостачання об’єктів» за основними
розділами проектування систем електропостачання.
Для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання.

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4669
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.