Конструктивно-технологічна побудова компонентів спеціалізованих комп ’ютерних та робототехнічних системКількість сторінок: 

201с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.3'122(075.8)

Бібліографічна картка: 

Конструктивно-технологічна побудова компонентів спеціалізованих комп ’ютерних та робототехнічних систем [Електронний ресурс] : навч. посіб. / В. М. Лукашенко, К. В. Колесніков, К. С. Рудаков, М. В. Чичужко, М. П. Мусієнко. – М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ ; 2017. – 201 с.

Анотація: 

У навчальному посібнику висвітлюються питання підвищення ефективності проектування сучасних спеціалізованих засобів обчислювальної техніки, що використовуються в сучасних спеціалізованих системах. Подано теоретичні відомості, питання для самостійної роботи, а також завдання до лабораторного практикуму. Наведено багато прикладів на основі чинних стандартів і сучасного програмного забезпечення процесів комп’ютеризованого проектування, які ілюструють викладений матеріал. Для студентів спеціальностей «Комп’ютерна інженерія» і «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2803
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.